HomeKrása a zdravíŽádné zkratky, sukně podzimu si žádá centimetry navíc: Máme pro vás 9...

Žádné zkratky, sukně podzimu si žádá centimetry navíc: Máme pro vás 9 inspirací

-

Není to ani tak záležitost klesajících teplot na teploměru, ale klidně se na to můžete vymluvit. Sukně se budou nosit dlouhé!

Pravda 25.08.2021 09:00 lindex5999Foto: archiv značky
Maxisukňa Lindex, prodává se za 59,99 eura.
Ano, blížící se sezóna ohlašuje příchod nového trendu. Tedy, buďme přesní, až takový nový zase není. Akorát se v masivnější míře opět vrací – sukně, pevná součást dámského šatníku, se prodlužují do délek midi nebo dokonce maxi.

Zatímco v létě se takové modely nosily téměř výlučně z jemných materiálů a v kruhových střizích či případně výraznější áčkové linii, tentokrát se mění materiálová skladba. Namísto (často téměř transparentních lehkých materiálů se objevuje směs bavlny s umělými vlákny, úplety, ale například i Zakaria nebo tvíd a denim.

trench9999
ČTĚTE VÍCE
5 kusů v šatníku, které si koupíte dnes, ale nosit je můžete roky! Zde jsou …
Zmíněná áčková linie zde zůstala, k ní se pak přidávají například sukně skládané – nejde však o klasické stejnoměrné sklady či nebodaj typické plisování, modely s nepravidelnými zámyky působí spíše utilitární, mají někdy přímo uniformní nádech.

Mezi maximožnosťami však nechybí ani modely sukní z lehčích materiálů, které sahají až po zem a které snadno zkombinujete s tričkovým topem, ale i kašmírovým rolákem a sakem. To už závisí jen na vás a … od počasí. Devítku tipů, kterou jsme pro vás v rámci aktuálního trendu vybrali, viz galerii níže.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img