HomeKrása a zdravíAť máte 20 nebo 60, tyto kalhoty jsou TOP volba! Léto v...

Ať máte 20 nebo 60, tyto kalhoty jsou TOP volba! Léto v nich tráví i hvězdy

-

Je to jeden z nejpopulárnějších střihů kalhot za poslední roky. A není divu. Široké kalhoty nejsou jen komfortní, ale také dokáží vytvořit velmi stylový výsledek. A samozřejmě fungují i ​​ve prospěch postavy. Potvrzují to hvězdné zástupkyně z různých generací.

Pravda 03.08.2021 06:00 France Cannes 2021 Flag Day Photo CallFoto: SITA / AP, Vianney Le Caer
Herečka Dylan Penn během filmového festivalu v Cannes v kombinaci z dílny značky Chanel. Široké kalhoty jsou zdobené výšivkou v oblasti pasu.
Právě letní období je nakloněno trendu volných, často až na zem sahajících širokých kalhot, které místy připomínají dokonce sukně. Neexistuje žádný univerzální recept na to, jak by měly vypadat – v nabídce luxusních značek i masového trhu se najdou modely, které mají elegantní, ale široký střih sahající po linii kotníku, modely širokých kalhot se zvýrazněným vysokým pasem, ale také oděvy, které střihově působí přímo oversized (laik by možná řekl, až přímo pytlový!).

Na nedávném festivalu v Cannes se během denních aktivit několik známých žen objevilo před objektivy v širokých kalhotách, zhlédnout se daly všechny uvedené variace.

Široké kalhoty 8krát jinak – inspirujte se
FOTOGALERIE
Herečka Suki Waterhouse a její model širokých …
Herečka Connie Britton a její variace na široké …

  • 5Herečka Margherita Buy v lněných širokých …
    Zajímavý byl například i detail výšivky v dříku, který předvedla půvabná Dylan Penn, dcera herce Seana Penna. Neprehliadniteľná byla pak britská herečka Tilda Swinton, která se objevila právě ve zmíněné „oversized“ verzi zelených kalhot z dílny značky Loewe.

Na premiéře filmu Space Jam: New Legacy se pro změnu v širším střihu kalhot objevila americká herečka Connie Briton, která vsadila na celý komplet – tedy volnější sako a kalhoty s károvaným vzorem. Styling ve spojení s elegantní kabelkou a bílými teniskami fungoval v jejím případě bezchybně.

zvětšit
Herečka Margherita Buy v lněných širokých … Foto: SITA / AP, Brynn Anderson
Herečka Margherita Buy v lněných širokých kalhotách na filmovém festivalu v Cannes.
Pokud patříte k dámám, které mají raději elegantnější ráz svého stylingu, inspirovat vás může například francouzská herečka Noemie bezvousá. V kalhotách s vysokým pasem a vyšívanou vestou z dílny Louis Vuitton vypadala velmi trendově a vkusně. Volba výraznějších bot s hrubší podrážkou byla třešničkou na dortu současného stylingu.

O tom, že široké kalhoty opravdu svědčí ženám každé generace, pak přesvědčila italská herečka Margherita Buy. Brzy šedesátnice vsadila na komfortní letní kombinaci lněných kalhot a uvolněné košilové halenky. Více najdete v naší galerii.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img