HomePro ženyStřelec není jediný! Muži narození v těchto znameních mají nevěru jako hobby

Střelec není jediný! Muži narození v těchto znameních mají nevěru jako hobby

-

Jistě, každá z nás sní o romantickém vztahu, který překoná všechny úskalí. Io partnerovi, který má po celou dobu oči jen a jen pro nás.

Co naděláte s nevěrníkem?
Bohužel, svět není ideální a vztahy už natož ne. Někteří muži mají zkrátka nevěru v krvi, podvádění partnerky berou jako adrenalin, bez kterého se neobejdou. Na tato znamení proto pozor!

střelec
Je dobře známo, že toto znamení miluje svou svobodu a proto se zdráhá být „polapen“. Vztahy ve skutečnosti nejsou to, co ho nadmíru zajímá a pokud se i v nějakém ocitne, věrnost nebere jako hlavní pilíř lásky. Střelec-muž potřebuje hodně obdivu i povzbuzování a na to jedna žena obvykle nestačí. Proto jsou muži – střelci často nevěrní.

megahn fox
ČTĚTE VÍCE
Černá hříva v područí výrazné krásky Megan Foxové! Takto s ní čaruje
Vodnář
Vodnář – muž rovněž miluje dobrodružství a rozmanitost. Tato vášnivá povaha ho však často přivede ik nevěře. Do afér se dokáže pořádně zaplést, protože namísto řešení situace se stále více a více zaplete do svých lží. Podvádění a vymýšlení si neuvěřitelných příběhů je pro vodnáře lehčí cestou jako přiznání a obnova vztahu.

natalia Oreiro
ČTĚTE VÍCE
Rozdíl 20 let! Jak se změnila krásná Natalia Oreiro od dob, kdy navštívila Slovensko?
Blíženci
Blíženci jsou jedním z najspoločenskejších znamení zvěrokruhu. Muži jsou nesmírně šarmantní a zábavní, dokáží okouzlit na první pokus jakoukoli ženu. Jistě, po boku takového muže se cítíte výjimečně, ale … Podobně výjimečně se po boku „toho vašeho“ může cítit i jedna či hned dvě další ženy. Příležitosti pro nevěru se mu přímo vybízejí jako na stříbrném podnose. A blíženec neřekne ne …

Mohlo by Vás zajímat

spot_img