HomePro ženyMimořádně marnivé! Pro tato znamení je jejich vzhled tím nejdůležitějším

Mimořádně marnivé! Pro tato znamení je jejich vzhled tím nejdůležitějším

-

Jistě, každý z nás se rád líbí ostatním. Některé znamení však ještě o něco více.

Pravda 10.05.2021 15:00 žena, zrcadlo, krásaFoto: Shutterstock
Jak se budu více líbit ostatním?
Na vzhledu si nechávají extrémně záležet, dokonce až tak, že v očích jejich blízkých či kolegů vzbuzují svým chováním negativní pocity.

Lev
Lev miluje, když je středem pozornosti a prezentuje se. Proto věnuje zvláštní pozornost svému vzhledu a prvnímu dojmu připisuje extrémní důležitost. Přestože lev snadno vynikne i díky své osobnosti, toto znamení význam vzhledu přímo přeceňuje. Proto tráví před zrcadlem hodiny a hodiny a pokud někam vyrazí, přípravy nepodceňuje, ale naopak …

nevěra, vztah, problém
ČTĚTE VÍCE
Smola! Tyto tři znamení jsou předurčeny na nevěru, hodně s tím nenaděláte
Panna
Panna je perfekcionista, to je o ní dobře známé. Přesně z tohoto důvodu nenechává toto znamení nic náhodě, vše má do puntíku připraveno a zvládnuté. Vzhled nevyjímaje. Stejně jako lev je schopná před zrcadlem či v koupelně „přežít“ výraznou část dne, pokud se chystá někam, kde bude hodně lidí. Vlasy, make-up a oblečení – vše musí být tip-top a její blízcí občas pouze kroutí hlavami a klepou si na čelo.

žena, dokonalost, rozzlobená žena
ČTĚTE VÍCE
Zapůsobit na okolí hned na první dojem? Pro tato znamení velmi náročná mise
váhy
Váhy jsou velmi materialistické znamení zvěrokruhu. Chtějí vlastnit krásné věci ve své blízkosti a rovněž chtějí být obdivovány a chváleny. Váhy si takto budují sebevědomí. Pokud někdo byť jen minimálně váhu kritizuje za její vzhled, velmi se jí to dotýká a do popředí se dostává její zranitelná stránka. Váha na takového „výpady“ vůči sobě nezapomínám a dokáže je velmi nepříjemně „vrátit“, častokrát v opravdu nevhodné době.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img