HomePro ženyTouží vás políbit? I když je nenápadný, tyto znaky nezapře

Touží vás políbit? I když je nenápadný, tyto znaky nezapře

-

Zdá se být skvělý kamarád, příjemný muž, ale vy si nejste jistá, jestli vás chce políbit, nebo zůstat jen v intencích přátelství. Mnoho věcí, které muž neřekne přímo, naznačí jeho řeč těla. Pokud ji víte správně číst, budete vědět na čem jste. Podvědomí se totiž nepřetvařuje.

MaM 18.05.2021 15:00 líbání, bozkFoto: Shutterstock
Nezáleží na tom, zda jste na rande s nenápadným informatikům nebo máčo samcem.
zbývá ticho
Diana Vilibert se věnuje analýze mezilidských vztahů již roky a proto pozná, že muž, který chce ženu políbit je mnohem tišší než ten, který se s ní přišel promluvit. Dělá přestávky mezi souvětími. Nechává čas při změně témata na ticho, které není trapné, ale nabité vzrušením. Jde o jasný znak toho, že jeho rty chtějí víc, než se jen otevírat při vyslovování slabik.

je nervózní
Nezáleží na tom, zda jste na rande s nenápadným informatikům nebo máčo samcem ze sportovního týmu atletů. Každý muž, který se chystá udělat první krok směrem k vašim ústům, zůstává nesmělý. Najednou se klopýtá, nic mu nevychází, padají mu věci z rukou. Stává se slonem v porcelánu, ačkoli dosud jste měli pocit, že je to skutečně chytrý chlap. Nic se neděje, není to dřevo. Jen se vás podle Diany Vilibert snaží políbit a neví, jak na to.

Připravuje si rty
Nedá se to přehlédnout. Muži až tak příliš nedbají o své rty, jako v případě, pokud se jejich chystají představit nové partnerce. Více si je olizují, kontrolují, dokonce jsou ochotni natřít si je balzámem. Pokud si všímáte, že muž se najednou začal o své rty zajímat intenzivněji, je v tom zřejmě chuť spojit je s těmi vašimi.

muž, přemýšlení
ČTĚTE AJ
Co vám o muži řeknou jeho ruky? Naučte se z nich číst?
více doteků
Přiložit rty na rty je akt vysloveně intimní. Avšak před tím si chce každý muž trochu ověřit, zda je to správná cesta. A to jen tím, že se pokusí o vstup do intimní zóny. Dotykem, kontaktem rukou, ramenem při rameni, letmým objetím a tělem při těle. Dostatečně intimní, aby to nebylo jen náhodné, ale ještě ne tak intenzivně, aby nemohl vycouvat, pokud ucítí, že se vydal do slepé uličky.

zkoumá vůni
Ověřená taktika. Muži vědí, že dokonale funguje, protože každá žena chce příjemně vonět. Pokud vás chce muž políbit, tak obvykle pochválí váš parfém. Otevřeně prozradí, že si chce k vaší vůni přivonět intenzivněji. No a to je už obvykle jen pár centimetrů od polibku.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img