HomePro ženyOpravdu? Těmto znamením jejich věk nevěříte, mají zkrátka štěstí …

Opravdu? Těmto znamením jejich věk nevěříte, mají zkrátka štěstí …

-

Věk je jen číslo, zvykne se mluvit. Někteří z nás mají skutečně to štěstí, že jejich charisma je taková oslňující, že jim doslova ubírá roky.

Pravda 15.05.2021 13:00 zralá pleť, líčení, půvab, ženaFoto: Shutterstock
Kolik že to máš let? Někteří lidé zkrátka nestárnou …
O bezstarostnost nepřicházejí ani s přibývajícím věkem, tato znamení to v tomto směru opravdu vyhráli.

Lev
Lev je velmi rozkoukala znamení, o všechno se zajímá. Díky této vlastnosti působí dychtivě a svěže i ve zralém věku. Kromě toho je toto znamení poměrně marnivé a hodně času věnuje svému vzhledu – a to mu také ubírá roky. Pokud poznáte lva, jen těžko se trefíte na první pokus do jeho věku – všemožně se totiž snaží, aby působil mladě.

nevěra, vztah, problém
ČTĚTE VÍCE
Smola! Tyto tři znamení jsou předurčeny na nevěru, hodně s tím nenaděláte
váhy
Váhy jsou velmi silné osobnosti a vždy vědí zcela přesně, co chtějí. Vedou vyrovnaný a spokojený život. Ostatním se tak zdá, že váhy mají skvělý život a jejich pozitivní naladění se zcela přirozeně odráží i na jejich tváři. Váhy chtějí toho i dost zažít a tato vlastnost se rovněž Pospíšil pod jejich mladý vzhled a oduševnělost.

muž, žena, hádka, rozchod, krize
ČTĚTE VÍCE
Mají srdce z kamene! Proč se to říká o těchto třech znameních?
Blíženci
Blíženci mají dar lidi kolem sebe rozesmát a bavit. Bez ohledu na situaci, pokud jsou přítomni blíženci, okamžitě zvednou náladu v místnosti. Tato jejich schopnost jim přináší mnoho komplimentů i obdivu, rovněž mnoho kamarádů. Nikdy se necítí být osamělí, blíženci žijí naplněný a veselý život a jsou s ním spokojeni. I proto zapomínají stárnout.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img