HomeRady a NávodyAplikace Twigsee pro mateřské školy: Komunikace mezi učiteli a rodiči nikdy nebyla...

Aplikace Twigsee pro mateřské školy: Komunikace mezi učiteli a rodiči nikdy nebyla snazší

-

Aplikace Twigsee je speciálně navržena pro mateřské školy, jejím účelem je zefektivnit komunikaci a usnadnit spolupráci na vzdělávání a výchově dětí. Kromě toho nabízí řadu dalších praktických funkcí. Jde tak o jedno z dostupných řešení, jak si můžete ušetřit mnoho starostí se správou školky.

Komunikace snadno a rychle

Jednou z velkých výhod, kterou aplikace Twigsee nabízí, je usnadnění komunikace. Již nemusíte spravovat řadu různých komunikačních kanálů – stačí jediná aplikace. A nejen pro důležité zprávy, ale také pro posílání fotek a videí, novinek ze školky a podobně. Díky moderním technologiím dokážete ušetřit mnoho času, výhody ocení učitelé i rodiče. Jen na pár kliknutí máte přehled o všem důležitém, bez zbytečného papírování.

Docházka bez starostí

S aplikací hravě zvládnete zaznamenat docházku dětí, a to během chvilky. Jediným kliknutím lze totiž zapsat přítomnost dítka. Každý učitel má navíc k evidenci přístup, nedochází tak k duplikování informací. A rodičům nabízí aplikace velmi jednoduchý způsob, jak svou ratolest omluvit. Systém pak zvládne na základě uvedeného počtu dětí spočítat objednávku obědů, stravné a podobně.

Relevantní informace na jednom místě

Ve školce je klíčové mít přehled o důležitých informacích o dětech. Může jít například o alergie, zdravotní omezení, či jiné osobní poznámky k dětem. Díky elektronickému provedení nemusíte zdlouhavě hledat papíry. Vše máte dostupné během chvilky. I pro rodiče je navíc příjemnější vyplňovat online formuláře, které lze navíc v případě potřeby snadno aktualizovat. Informační systémy jsou velmi praktické – kromě Twigsee se nabízí například MáŠkolka a další. Stačí si jen vybrat.

S využitím aplikace vám odpadne mnoho starostí. Ušetříte tak desítky hodin, které jste dříve věnovali náročné administrativě a správě školky.

Previous articleLezení s Patagonií

Mohlo by Vás zajímat

spot_img